Tavaszi vásár

Kedves Szülők!

2018. március 26-án, hétfőn, 9 és 15 óra között rendezzük meg a tanulóink körében méltán népszerű tavaszi jótékonysági vásárt a színházterem előtti aulában.

Tavaszi vásár

Kedves Szülők!

Az itt befolyt összeg segítségével – ahogy korábban, úgy idén is – a rászoruló kollégiumi diákok lakhatási körülményein segíthetünk.

Kérjük Önöket, támogassanak minket a kollégiumi diákokkal közös kezdeményezésünkben, segítsenek, hogy idén is minél több diákot patronálhassunk!

A kollégium lakói és nevelői nevében:

Paksiné Erdélyi Ibolya

Kollégiumi igazgató