Tanévkezdés A Nádasi Ferenc Gimnáziumban

Kedves Szülők!  Kedves Diákok!

Az első tanítási nap minden évfolyamon három osztályfőnöki órát tartunk, az órarendet hétfőn fogják megtudni a diákok osztályfőnökeiktől.

Délelőtt az 5., 6., 7., 8. évfolyamnak, a 10. B és a kis 11., kis 12. osztálynak lesz tanítás. Minden más osztály számára délután lesz oktatás a gimnáziumban.

Az új ötödikes diákok közismereti szülőijére 2019. szeptember 2-án, hétfőn, reggel 8 órakor kerül sor a gimnázium 14-es és 15-ös tantermében. Azért 2 teremben, mert a magas létszám miatt 2 ötödikes osztályt indítunk.

Az 5. A osztályfőnöke Óbert Anita, az 5. B osztályfőnöke pedig Koósné Csüllög Katalin lesz.

A növendékek 5. osztályba sorolása a balettcsoportok részben eltérő szakmai munkarendje alapján történt.

A Magyar Táncművészeti Egyetem ünnepélyes összintézményi tanévnyitójára szeptember 2-án, hétfőn, 11 órakor kerül sor az Ifj. Nagy Zoltán Színházteremben.

A gimnáziumi osztálykirándulások időpontja: szeptember 5-e, 6-a, 7-e, a részletekről az osztályfőnökök külön értesítik a szülőket.

Az új 5.-esek nem mennek többnapos kirándulásra, számukra csütörtökön és/vagy pénteken is budapesti programot szervezünk, melyről tájékoztatást a 2-ai szülőin kapnak külön is a szülők.

Minden régi és új diákunknak boldog, sikeres tanévet kívánunk!