Tisztelt Szülők!

A 2019/2020-as tanévre a tanulói tankönyvtámogatáshoz (10., 11., 12. évfolyam) igénylőlap már letölthető!

SZMK-ülés 2019. 02. 22-én, 17 órakor!

Kedves Szülők!

A Szülői Munkaközösség rendes, második féléves ülésére 2019. február 22-én, pénteken, 17 órakor kerül sor, az egyetem főépületének Tárgyalójában (Ebédlőből nyílik).

Szülői értekezlet 2019. február 8-án, 17.15-től!

Kedves Szülők!

Február 8-án, 17.15-től, félévi szülői értekezletet tartunk a gimnáziumban.

(A 12. b-ben, 11. a-ban és b-ben a szülői értekezletet már korábban megtartottuk.)

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!

A Gimnázium Nevelőtestülete

Kedves Szülők! Kedves Kollégák!

Immár hagyomány gimnáziumunkban, hogy karácsony közeledtével jótékonysági, Luca napi vásárt szervezünk, s az egész napos vásári forgatagot jótékonysági adventi koncertünkkel zárjuk, amelyre nézőként idén is szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

A koncert helyszíne: Magyar Táncművészeti Egyetem Ifj. Nagy Zoltán Színházterem

A koncert kezdési ideje: 2018. december 10., hétfő, 17 óra

Ezen az estén az egyetem házi színpadán közreműködő diákok nem táncosként mutatkoznak meg, hanem karácsonyi dalokkal köszöntik a közelgő ünnepet, őket a Zeneakadémi

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

2018. november 20-án, kedden, a Nádasi Ferenc Gimnáziumban a tantestület szakmai továbbképzése miatt sem délelőtt, sem délután nem lesznek közoktatási órák.

A táncszakmai órák a szokásos rendben, illetve a külön kiírások szerint lesznek megtartva.

A 11., 12. évfolyamnak az egyetemi elméleti órákat, illetve a 11. A és a 12. A artistanövendékeinek a szakmai elméleti óráit megtartjuk.

Fogadóóra a gimnáziumban

Kedves Szülők!

2018. november 16-án, pénteken, 17.15-től fogadóórát tartunk a Nádasi Ferenc Gimnáziumban.

Megjelenésükre, érdeklődésükre feltétlenül számítunk!

A Gimnázium Nevelőtestülete

Szeretettel és tisztelettel várjuk Önöket október 19-én, pénteken, 13 órakor, az Ifj. Nagy Zoltán Színházteremben tartandó 56-os megemlékezésünkre!

A gimnázium tanárai és a közreműködő osztályok diákjai

Kedves Szülők!

2018. szeptember 28-án, pénteken, 17.15-től szülői értekezletet tartunk a gimnáziumban. (Kivéve az 5. A és a 9. B osztályokat, nekik az első tanítási napon megtartottuk a szakmával közös szülői értekezletet.)

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!

Nádasi Ferenc Gimnázium Tanári Közössége

A 2018-2019-ES TANÉV ÜNNEPÉLYES TANÉVNYITÓJA

2018. SZEPTEMBER 3-ÁN, HÉTFŐN, 11.00 ÓRAKOR LESZ

AZ EGYETEM IFJ. NAGY ZOLTÁN SZÍNHÁZTERMÉBEN

Az évnyitó előtt (!) 10.00-kor a szakmai oktatásban délelőttre beosztott évfolyamoknak

(V.-VI. évfolyamok, Néptánc IV., Modern II.,  Színházi I.)

évfolyamvezetői órájuk van.

A VII. évfolyam ünnepélyes eskütételére az ünnepségen kerül sor.

A szakmai oktatásban délutánra beosztott évfolyamoknak (I-IV. évfolyamok, Néptánc I.)

évfolyamvezetői órák lesznek 14. 15 órától.

Osztályfőnöki órák a gimnáziumban:

8 órától: 5., 6., 7., 8. 9. b (I.