A 2018/2019-es tanévre az MTE kollégiumába felvételt nyert tanulók az alábbiak. A felvételi döntésről 2018. július 18-a után e-mailben küldünk értesítést minden érintettnek.

• Árva Tamás
  • Yuho Yoshioka
  • Zánthó Anna Regina
  • Zuschlag Anett

A listában nem szereplő jelentkezők szinte kivétel nélkül várólistára kerültek, tekintettel a túljelentkezésre és a nyár folyamán felveendő növendékekre. Esetükben – amennyiben felvételi kérelmüket megerősítik – 2018. augusztus 21-e után születik végleges döntés.

A gimnázium délelőtt iskolában lévő diákjainak, tehát az 5-8. évfolyam (szakmai I-IV. évfolyam) illetve a kis modern osztály hallgatói számára a gimnáziumi bizonyítványosztást 11:30-tól tartjuk.

Nekik 12.15-től lesz szakmai bizonyítványosztás.

A központi ünnepség 13 órakor kezdődik az Ifj. Nagy Zoltán Színházteremben.

Az ünnepség után a gimnáziumi 9-12. évfolyam, azaz a szakmai V-VIII. évf. növendékei először megkapják osztálytermeikben a gimnáziumi bizonyítványaikat, majd a szakmán átveszik szakmai bizonyítványaikat is.

Kiiratkozási, iskolalátogatási igazolások kiadásának időpontja:

Kiiratkozni, iskolalátogatási és egyéb iskolai igazolást kérni 2018. jún. 26-án lehet, 9.00-12.00 között, illetve 14.00 és 15.00 között.

Aki ebben az időpontban nem tud eljönni, kérem, hogy a 061/800-9495 telefonszámon egyeztessen másik időpontot Farkasné Fehér Mária (Marcsi néni) Iskolatitkárnál.

Kiiratkozni csak az új iskolából hozott befogadó nyilatkozattal lehet, illetve kitöltött egyetemi "sétálólappal" !

Sétálólap letöltése ITT!

Nyári ügyelet időpontjai a gimnáziumban:

2018. július 11.  10.00-14.00 dr. Almássy Balázs

2018.július 25. 10.00-14.00 Koósné Csüllög Katalin

2018.augusztus 08. 10.00-14.00 Ágoston-Vas Ottilia

Gimnáziumi beiratkozás a 2018/2019-es tanévre

Beiratkozás napjai: 2018. június 25-e és 27-e

A beiratkozásához, kérjük, hozza magával:

· Iskolai bizonyítványt
· Diákigazolvány készítéséhez a helyileg illetékes okmányirodából kapott regisztrációs adatlapot (NEK adatlap)
· 1 db fénymásolatot a születési anyakönyvi kivonatról
· Kedvezményre jogosító igazolásról másolat (étkezés támogatáshoz, tankönyvigényléshez)
· Kitöltött adatlapot

Kollégiumi jelentkezés a 2018/2019-es tanévre

Figyelem!

A 2018/2019-es tanévre szóló kollégiumi jelentkezési lapot a jövő tanévre 2018. április 6-tól lehet leadni a kollégium vezetőjének.

Jelentkezési lap és Ponttáblázat kérhető a kollégiumban, vagy letölthető a honlapról: http://gimnazium.mte.eu/hirek/kollegiumi-jelentkezesi-lapok-20182019-es-tanévre

A felvétel elbírálásának határideje 2018. június 22.

Jelentkezés határideje: 2018. május 19.

Paksiné Erdélyi Ibolya

Kollégiumi igazgató

Tavaszi vásár

Kedves Szülők!

2018. március 26-án, hétfőn, 9 és 15 óra között rendezzük meg a tanulóink körében méltán népszerű tavaszi jótékonysági vásárt a színházterem előtti aulában.

Tavaszi vásár

Kedves Szülők!

Az itt befolyt összeg segítségével – ahogy korábban, úgy idén is – a rászoruló kollégiumi diákok lakhatási körülményein segíthetünk.

Kérjük Önöket, támogassanak minket a kollégiumi diákokkal közös kezdeményezésünkben, segítsenek, hogy idén is minél több diákot pa

Sorozatos sikereink országos, budapesti és kerületi versenyeken

Örömmel értesültünk arról, hogy diákjaink az elmúlt hónapokban a különböző országos, budapesti és kerületi versenyeken zsinórban hozzák a jobbnál jobb helyezéseket.

A Budapesti Népdaléneklési versenyen Lászlóffy Emőke „Ezüst”, Kniesz Viola pedig „Arany” minősítést kapott.

A kerületi vers-és prózamondó versenyen Serényi Misa negyedik helyezést ért el, és a zsűri egyik különdíját is elhozta.

Az országos természettudományos verseny budapesti fordulójában a 7-8. évfolyamos diákjaink a vártnál is jobban szerepeltek.

Hetedik évf

Paksiné Erdélyi Ibolya kollégánk magas színvonalú munkája elismeréseként a Magyar Arany Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetést vehette át.

Balog Zoltántól, az emberi erőforrások miniszterétől, nemzeti ünnepünk alkalmából Paksiné Erdélyi Ibolya, a Magyar Táncművészeti Egyetem Nádasi Ferenc Gimnáziuma és Kollégiuma Forgách József Kollégiumának igazgatója, gimnáziumunk tanára, magas színvonalú munkája, példamutató tevékenysége elismeréseként a Magyar Arany Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetést vehette át.

Gratulálunk, és további eredményes munkát kívánunk!

Kollégiumi jelentkezési lapok a 2018/2019-es tanévre már letölthetők!

Tisztelt Szülők!

A 2018/2019-es tanére szóló kollégiumi jelentkezési lapok - a súlyozási ponttáblázattal egyetemben - már letölthetők!