Bizonyítványosztás, tanévzáró ünnepség

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

a 2018/2019-es tanév gimnáziumi bizonyítványosztása 2019. június 30-án, 14 órakor lesz, a gimnázium kijelölt tantermeiben. A szakmai bizonyítványosztásra 1/2 3-kor kerül sor a szakmai épületben.

Az egyetem összintézményi tanévzáró ünnepsége 15 órakor kezdődik az Ifj. Nagy Zoltán Színházteremben.

Kollégiumi jelentkezés a 2019/2020-as tanévre

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

A 2019/2020-as tanévre vonatkozó kollégiumi jelentkezési lapokat - a járulékos információkkal együtt - elérhetővé tettük honlapunkon.

A jelentkezési lapok beadásának határideje: 2019.  június 20-a!

Tisztelettel kérjük Önöket, hogy a Jelentkezési lap mellett a Súlyozási lapot is töltsék ki!

Diákjaink eredményes részvétele a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján

Iskolánk 10 fős csapattal vett részt idén is a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei fordulóján. A legerdeményesebb versenyzőnk Bondor Málna volt, aki a 7. évfolyamosok között, megyei szinten, 40. helyezett lett.

Gratulálunk a csapatnak, gratulálunk Málnának, és köszönjük a munkáját felkészítőtanáruknak: Petőiné Fábri Zsuzsannának!

Tisztelt Szülők!

A 2019/2020-as tanévre a tanulói tankönyvtámogatáshoz (10., 11., 12. évfolyam) igénylőlap már letölthető!

SZMK-ülés 2019. 02. 22-én, 17 órakor!

Kedves Szülők!

A Szülői Munkaközösség rendes, második féléves ülésére 2019. február 22-én, pénteken, 17 órakor kerül sor, az egyetem főépületének Tárgyalójában (Ebédlőből nyílik).

Szülői értekezlet 2019. február 8-án, 17.15-től!

Kedves Szülők!

Február 8-án, 17.15-től, félévi szülői értekezletet tartunk a gimnáziumban.

(A 12. b-ben, 11. a-ban és b-ben a szülői értekezletet már korábban megtartottuk.)

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!

A Gimnázium Nevelőtestülete

Kedves Szülők! Kedves Kollégák!

Immár hagyomány gimnáziumunkban, hogy karácsony közeledtével jótékonysági, Luca napi vásárt szervezünk, s az egész napos vásári forgatagot jótékonysági adventi koncertünkkel zárjuk, amelyre nézőként idén is szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

A koncert helyszíne: Magyar Táncművészeti Egyetem Ifj. Nagy Zoltán Színházterem

A koncert kezdési ideje: 2018. december 10., hétfő, 17 óra

Ezen az estén az egyetem házi színpadán közreműködő diákok nem táncosként mutatkoznak meg, hanem karácsonyi dalokkal köszöntik a közelgő ünnepet, őket a Zeneakadémi

Kedves Szülők! Kedves Diákok!

2018. november 20-án, kedden, a Nádasi Ferenc Gimnáziumban a tantestület szakmai továbbképzése miatt sem délelőtt, sem délután nem lesznek közoktatási órák.

A táncszakmai órák a szokásos rendben, illetve a külön kiírások szerint lesznek megtartva.

A 11., 12. évfolyamnak az egyetemi elméleti órákat, illetve a 11. A és a 12. A artistanövendékeinek a szakmai elméleti óráit megtartjuk.

Fogadóóra a gimnáziumban

Kedves Szülők!

2018. november 16-án, pénteken, 17.15-től fogadóórát tartunk a Nádasi Ferenc Gimnáziumban.

Megjelenésükre, érdeklődésükre feltétlenül számítunk!

A Gimnázium Nevelőtestülete